Artykuły

Instalacja fotowoltaiki w czasie pandemii

W jaki sposób przebiega montaż paneli fotowoltaicznych w czasie pandemii koronawirusa? Jakie zmiany w funkcjonowaniu wprowadziliśmy w PGM Fotowoltaika? Zapraszamy do lektury!

Koronawirus zmienia naszą rzeczywistość. Najwyższa dbałość o higienę i bezpieczeństwo stała się standardem w każdej branży, a firmy wprowadzają swoje własne procedury, aby ich działalność przebiegała bezpiecznie dla pracowników oraz klientów. W naszej firmie również wdrożyliśmy szczególne środki ostrożności, dzięki czemu świadczymy usługi w sposób, który minimalizuje ryzyko zarażenia się Covid-19.

Zdalny audyt fotowoltaiczny

Jedną ze zmian, jakie wprowadziliśmy w funkcjonowaniu naszej firmy, jest zdalny audyt fotowoltaiczny. W pełni bezpieczny, bezkontaktowy sposób – w trybie online – nasi eksperci odpowiadają na wszelkie pytania klientów związane z montażem instalacji fotowoltaicznej i doradzają w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania, biorąc pod uwagę m.in. zużycie energii elektrycznej, warunki techniczne itp. Takie spotkanie online pozwalają np. zaprojektować i wycenić instalację PV.

Najwyższe normy bezpieczeństwa podczas montażu

Nasi montażyści zachowują w trakcie montażu środki szczególnej ostrożności. Są wyposażeni w rekomendowane preparaty do dezynfekcji, noszą maski ochronne, stosują się także do wszelkich zaleceń, które mają za zadanie ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Montażyści zachowują zalecaną odległość w ewentualnym kontakcie z klientem – fakt, że nie witają się obecnie poprzez podanie ręki nie jest wynikiem braku kultury, a troski o nasze wspólne dobro i zdrowie.

#Zostańwdomu

Instalacja fotowoltaiki nie ogranicza się oczywiście do samego montażu – nasi pracownicy biurowi, którzy na co dzień mają kontakt z Klientem lub koordynują proces zamówień, dostaw czy transportu, pracują z domu, aby w ten sposób przyczynić się do zmniejszenia ryzyka zakażenia. Cały nasz zespół pracuje tak jak dotychczas, dzięki czemu terminowo realizujemy wszelkie zamówienia. Kierując się odpowiedzialnością za zdrowie zarówno naszego personelu, jak i naszych Klientów, prowadzimy naszą działalność z zachowaniem nowych zasad.

Zapoznaj się z innymi artykułami: