Fotowoltaika Dla Firm - sprawdź ofertę

Alternatywne formy inwestycji

Fotowoltaika dla przedsiębiorstw i przemysłu.

Według danych GUS, zakup surowców i energii stanowi prawie połowę wydatków polskich przedsiębiorców.  Jednym ze sposobów na ich optymalizację jest montaż instalacji fotowoltaicznych (fotowoltaika dla firm), które od lat zyskują na popularności ze względu na szybki zwrot poniesionych kosztów. Również dane URE wskazują na dynamicznie postępujący wzrost cen energii elektrycznej dla firm, rzędu 5%-10% w skali roku, a, im wyższe ceny energii, tym bardziej opłacalna staje się produkcja własnej energii elektrycznej.

Najwyższej jakości sprzęt doskonale sprawdzi się zarówno do zastosowań przemysłowych jak i biznesowych. Nowoczesne, praktyczne i wygodne w obsłudze systemy sprostają każdym, nawet największym wymaganiom.

Jakie zyski generuje instalacja dla Przedsiębiorcy?

Korzystne formy rozliczenia energii

Dzięki ustawie OZE z 2016r. przedsiębiorstwa mogą korzystać ze zwrotu środków za wyprodukowaną nadwyżkę energii elektrycznej, która może powstać np. w weekend, gdy firma nie prowadzi działalności. Taki zwrot polega na dokładnym obliczeniu ilości energii, która nie została wykorzystana przez przedsiębiorstwo, a została wyprodukowana przez instalację fotowoltaiczną.

Ta ilość energii zostanie zarejestrowana przez dwukierunkowy licznik energii elektrycznej, który to zostanie bezpłatnie wymieniony przez Zakład Energetyczny po wcześniejszym złożeniu odpowiednich dokumentów przygotowanych kompleksowo przez naszą Firmę.

Dzięki możliwości, którą gwarantuje ustawa, za każdą kWh wprowadzoną do sieci, przedsiębiorca otrzyma zwrot w wysokości 100% ceny hurtowej za 1 kWh za ubiegły rok (obecnie około 0,18 zł).

Zapytaj o korzystne formy rozliczenia dla Twojej firmy – Fotowoltaika dla firm.