Gwarancja najlepszego wyboru!

 • Sprawdzona technologia.
 • Najlepsze finansowanie na rynku.
 • Najlepsi certyfikowani monterzy.

8700zł za 3kW

Nasi specjaliści techniczno-handlowi chętnie odpowiedzą na Twoje pytani i doradzą przy wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania dla Ciebie.

  Sprawdzona technologia
  Projektujemy i budujemy instalacje w oparciu o sprawdzony i niezawodny sprzęt PV. Współpracujemy z największymi producentami sprzętu fotowoltaicznego w Europie, Azji i USA. 

  Niezawodność działania instalacji jest dla PGM Fotowoltaika priorytetem przy projekcie każdej instalacji. Dlatego stosujemy tylko wysokiej jakości komponenty. Wieloletnie doświadczenie, zdobyte w pracy z instalacjami pozwoliło nam zbudować ofertę sprzętową, której jakość potwierdza tysiące działających instalacji w Polsce.

  Dzięki zastosowanym w instalacji panelom fotowoltaicznym marki StärkeSolar™ oraz falownikom GoodWe, uzyskujemy optymalne wartości produkcji energii. Łącząc technologię tych dwóch producentów, mamy pewność że instalacje i moduły fotowoltaiczne naszych klientów wykorzystują maksymalny potencjał słońca do produkcji energii elektrycznej.
  25lat

  25 LAT GWARANCJI

  Na wydajność paneli nie mniejszą niż 83% mocy.

  5 LAT GWARANCJI

  Na inwertery z polskim serwisem.

  24 MIESIĄCE GWARANCJI

  Na usługę montażową instalacji.

  Optymalnie dobrane komponenty instalacji

  Najtańsze finansowanie

  Doskonale wiemy z jakim wyzwaniami mierzą się inwestorzy przed podjęciem decyzji o montażu instalacji OZE. Dlatego wychodzimy im na przeciw z propozycją najtańszego finansowania w zakresie fotowoltaika. 

  Poza tradycyjnym finansowaniem gotówkowym posiadamy w naszej ofercie dwie dodatkowe propozycje. Kredyt OZE na preferencyjnych warunkach oferty banku oraz dofinansowania z regionalnych programów Gminnych, Powiatowych oraz Ogólnopolskich. Ponad obie te formy można w większości przypadków ze sobą łączyć.

  Chcąc skorzystać z formy kredytu preferencyjnego OZE lub Programowego dofinansowania (np: Dotacje Mój Prąd), skontaktuj się z naszym przedstawicielem, aby ten przedstawił dostępne w Twojej lokalizacji formy finansowania. O ile kredyt OZE dostępny jest dla klientów na terenie całego kraju, tak Programy Dofinansowania i Dotacje Fotowoltaiki są dostępne tylko w wybranych Gminach i Powiatach w Polsce.

  Specjaliści z zakresu montażu, elektryki i projektowania.

  Certyfikowane ekipy montażowe

  Prawidłowo wykonany montaż, zgodnie ze sztuką technologiczną to element równie ważny jak jakość sprzętu a często nawet ważniejszy. Dobrze wykonany montaż to gwarancja bezawaryjności. 

  Ekipy monterskie PGM Fotowoltaika cechuje wysoki poziom wiedzy w budowaniu elektrowni słonecznych. Zespoły montażowe, składają się ze specjalistów, którzy odbyli liczne szkolenia i kursy specjalistyczne podparte doświadczeniem praktycznym przy budowie instalacji fotowoltaicznych.

  Połączenie specjalizacji w zespole monterów pozwala nam na kompleksową obsługę włącznie z przygotowaniem pełnej dokumentacji niezbędnej do Zakładu energetycznego. Certyfikacja naszych monterów ma podwójne znaczenia, pozwala na bezproblemowe zgłoszenie do Zakładu Energetycznego oraz potwierdza jakość wykonywanej pracy w zakresie fotowoltaika. Nasze ekipy działają na terenie miasta Warszawa, okolic i także w innych rejonach Polski.

  Stworzyliśmy ofertę, której zaufało już tysiąceklientów w Polsce.
  Innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania, oparte o wysokiej jakości sprzęt oraz fachowy montaż, tworzą atrakcyjną ofertę na rynku. W połączeniu z najtańszym finansowaniem tworzą ofertę, którą wybierają tysiące klientów z Warszawa  i całej Polski.

  KLIENCI CHĘTNIE NAS POLECAJĄ

  +5000

  INSTALACJI PV

  Zrealizowanych montaży.

  +17MWp

  ŁĄCZNA MOC

  Zainstalowanych elektrowni PV

  +7 lat

  DOŚWIADCZENIA

  W branży instalacji OZE

  +90

  PRACOWNIKÓW

  Tworzących zespół PGM