Artykuły

Nasze doświadczenie w branży fotowoltaicznej

Inwestycja w fotowoltaikę to poważny krok – wiąże się z nakładami finansowymi, ale też pomaga w realny sposób obniżać wydatki na energię elektryczną. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną kwestią jest dla naszych Klientów doświadczenie wykonawcy i jego kompetencje. To właśnie one decydują o prawidłowym wykonanym montażu instalacji fotowoltaicznej, a co za tym idzie – jej wydajności oraz bezpieczeństwie.

Ponad 5 tysięcy instalacji fotowoltaicznych

Nasza firma, począwszy od 2012 roku, koncentruje swoje działania na sprzedaży, montażu oraz serwisowaniu instalacji PV. Pracujemy na terenie całego kraju, dostarczając najwyższej jakości rozwiązania naszym Klientom. Na swoim koncie mamy więcej niż 5 tysięcy kompleksowych realizacji. Dzięki klarownym zasadom współpracy, rzetelności i terminowości możemy cieszyć się bardzo dobrymi opiniami od naszych Klientów – potwierdzają one, że nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji.

Ponad 9 lat doświadczenia w branży

Dzięki naszemu doświadczeniu, a także profesjonalnemu i kompetentnemu personelowi (zatrudniamy ponad 90 pracowników) oraz współpracy z topowymi producentami sprzętu PV możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W codziennej działalności wspiera nas własny dział projektowy, jak również dział serwisu terenowego – tak skrojona oferta naszej firmy sprawia, że kompleksowo wspieramy naszych Klientów w przejściu na zieloną stronę mocy.

Tysiące zadowolonych Klientów w całej Polsce

Tym, na co zwracamy szczególną uwagę, jest prawidłowy dobór mocy instalacji fotowoltaicznej. Aby jak najlepiej zrealizować naszą usługę, oferujemy Klientom bezpłatny audyt fotowoltaiczny, dzięki któremu określamy warunki montażu i idealnie odpowiadamy na potrzeby danego gospodarstwa domowego albo firmy. Innowacyjne rozwiązania, jakie stosujemy, wykorzystanie sprzętu najwyższej klasy, a także profesjonalnie wykonany montaż – to główne zalety naszych usług, na które powołują się nasi Klienci.

Jeśli i Ty zastanawiasz się nad instalacją fotowoltaiczną w swoim domu lu firmie – zapraszamy do kontaktu! Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zapoznaj się z innymi artykułami: