Artykuły

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dlaczego warto z nami współpracować?

Poszukujesz solidnej i doświadczonej firmy, która zajmie się montażem paneli fotowoltaicznych w Twoim domu lub Twojej firmie? Sprawdź, dlaczego to zadanie warto powierzyć PGM Fotowoltaika.

Inwestycja w montaż paneli fotowoltaicznych to poważna decyzja, która niesie za sobą spory koszt. Docelowo oczywiście znacząco obniża rachunki za energię elektryczną, ale najpierw trzeba poczynić pewne nakłady. Jak przy każdej inwestycji, także tutaj warto mieć pewność, że wykonawca stanie na wysokości zadanie i solidnie przeprowadzi prace montażowe. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć wydajną i sprawną instalacją przez długie lata.

PGM Fotowoltaika – doświadczenie

Nasza firma PGM Fotowoltaika działa w całym kraju już od 2021 roku. Sprzedajemy, montujemy oraz serwisujemy instalacje fotowoltaiczne. Naszą misją jest dostarczanie Klientom PGM Fotowoltaika nowoczesnych rozwiązań o najwyższej jakości. Zrealizowaliśmy już ponad 5 tysięcy instalacji PV w całej Polsce! Stoją za nimi zadowoleni Klienci, którzy chętnie polecają nas swoim bliskim. Zaufanie naszych Klientów zdobywamy rzetelnie wykonaną pracą, terminowością oraz wiedzą i umiejętnościami z zakresu fotowoltaiki.

W naszych szeregach działa ponad 90 specjalistów, którzy codziennie realizują najbardziej zaawansowane projekty. Współpracujemy jedynie z topowymi producentami fotowoltaiki, dostarczając niezawodny sprzęt. Posiadamy swój własny zespół projektowy oraz zespół serwisu terenowego, dzięki czemu nasi Klienci mogą oczekiwać kompleksowego wsparcia podczas montażu instalacji PV.

Audyt fotowoltaiczny, gwarancja

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to duża dbałość o odpowiedni dobór mocy instalacji PV. Prawidłowo określone zapotrzebowanie to klucz do sukcesu, dlatego – zanim przystąpimy do prac montażowych – dokładnie sprawdzamy w ramach audytu fotowoltaicznego, jaka moc sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku. Jesteśmy także wsparciem, jak idzie o pozyskanie dotacji czy innych form finansowania. Gdy już wykonamy montaż, możesz liczyć n