Artykuły

Dlaczego w PGM PV wybieramy: panele StärkeSolar™ oraz falowniki GoodWe?

Inwestycja w fotowoltaikę jest długofalowa, dlatego warto mieć pewność, że wybrane elementy instalacji, w tym panele fotowoltaiczne, doskonale zdają egzamin. Nasza firma PGM Fotowoltaika przykłada dużą wagę do jakości paneli oraz falowników, jakie wykorzystujemy podczas montażu instalacji fotowoltaicznej. Wiemy, że przekłada się to bezpośrednio na to, jak działa cała instalacja. Dlaczego wybieramy panele fotowoltaiczne StärkeSolar™ i falowniki GoodWe? Odpowiadamy.

Panele StärkeSolar™ – solidne rozwiązanie na lata

W naszej firmie wykorzystujemy panele fotowoltaiczne marki StärkeSolar™, ponieważ – w efekcie precyzyjnego procesu produkcji – są one niezwykle sprawne. Uzyskują niezwykle dobre wartości energii (nawet w warunkach słabego nasłonecznienia). Dzięki temu otrzymujemy gwarancję na wydajność paneli nie niższą niż 85%. Dodatkowo są one certyfikowane, jeśli idzie o obciążenie wiatrem oraz śniegiem, co w polskich warunkach klimatycznych ma duże znaczenie. Zabezpieczenie powłoką antyrefleksyjną i hydrofobową wydłuża żywotność paneli, zwiększa absorpcję promieni słonecznych, a także sprawia, że czyszczenie modułów jest łatwiejsze.

Falowniki GoodWe

Drugim kluczowym elementem instalacji fotowoltaicznych są – po panelach – falowniki. W naszej działalności wykorzystujemy na co dzień falowniki wiodącego światowego producenta – firmy GoodWe. Marka ta posiada rozwiązania zarówno dla domu, jak i dla firm, o różnym przeznaczeniu i co za tym idzie – parametrach. Dzięki temu możemy precyzyjnie dobrać produkt do potrzeb naszych Klientów. Falowniki GoodWe wykorzystują kompleksową technologię oprogramowania oraz sprzętu. Są trwałe i służą przez wiele lat, a cechuje je najwyższa jakość, zgodna z obecnymi standardami rynkowymi. Dodatkowo są pyłoszczelne i wodoodporne oraz cicho działają. W połączeniu z panelami StärkeSolar™ falowniki GoodWe pozwalają nam projektować wydajne i trwałe instalacje dla naszych Klientów.